Biovela Utenos mėsa

Apie BIOVELĄ, UAB

BIOVELA – rūpestinga kaip mama

  • Vilniaus rajone, Dūkštose esanti BIOVELA, UAB įkurta 1994-aisiais. Tuomet veiklą pradėjo kaip nedidukė šeimos įmonė, turinti vos keliasdešimt darbuotojų. Per tuos metus BIOVELA, UAB išaugo, tapo modernia ir novatoriška bendrove, turinčia stabilų, savitą produkcijos gamybos, darbo ir vadybos stilių. Įmonė sėkmingai ir užtikrintai įsiliejo į Lietuvos bei užsienio šalių rinkas.
  • Bendrovėje nuolat diegiami modernūs, pažangūs įrengimai, investuojama į specialistų tobulinimą, visi gamybos procesai bei kokybės kontrolės mechanizmai atitinka ES reikalavimus.

 

  • BIOVELA, UAB – universalus gamintojas, galintis pasigirti mėsos gaminių įvairove. Asortimentą sudaro vytinti, rūkyti, virti, marinuoti, kulinarijos gaminiai. Užimdama tvirtas pozicijas rinkoje, bendrovė nuolat stebi ir analizuoja pokyčius joje, kasmet pirkėjams pateikia po 10 – 15 naujų gaminių.
  • Vartotojų nuomonės tyrimai parodė, jog žmonės BIOVELA vardą sieja su skaniais ir kokybiškais produktais, o patį gamintoją įvardija kaip modernų ir patikimą.
  • BIOVELA, UAB – socialiai aktyvi įmonė. Pagrindinė visuomeninė veikla nukreipta į šeimos vertybių puoselėjimą bei šeimos kaip institucijos stiprinimą. Viena iš šios programos dalių – sveikos vaikų mitybos principus atitinkanti „Vaikų“ produktų linija, skirta mažiesiems mūsų vartotojams. Didžiuojamės ir „Mamos“ produktų linija – tai skanūs ir kokybiški kulinarijos gaminiai.
 

Logotipo raida

 
       

 1994 metai

 2000 metai

 2004 metai

 2005 metai

2006 metai

2009 metai

Dabartinis logotipas

  •  „Rūpestinga kaip mama“ – tokį šūkį BIOVELA, UAB skelbia jau daugelį metų. Siekiame, kad visos mamos pasitikėtų mumis, kad patiekdamos ant stalo Biovelos ženklu pažymėtus produktus žinotų, jog pateikia šeimai tai kas geriausia.