Biovela Utenos mėsa

Naujienos

„Lietuvos metų gaminys 2018“ medaliai!

Gruodžio 17 d., 2018 m.

 Biovela Group“ skynė aukso medalius apdovanojimuose „Lietuvos metų gaminys 2018“

Lietuvos metų gaminio 2018“ apdovanojimuose „Biovela Group“ įmonių grupei įteikti net 3 medaliai už geriausius maisto pramonės produktus. Vyriausybės rūmuose vykusiame apdovanojimų renginyje du grupės gaminami produktai – lietuviškos jautienos nugarinės ir išpjovos kepsnys „Biovela T-Bone Beef Steak ir lėtai virti kiaulienos šonkauliai „Biovela Slow Cooked BBQ Ribs“ buvo įvertinti aukso medaliais. Sidabriniu metų gaminio medaliu apdovanotos inovatyvios „Biovela“ šviežios jautienos dešrelės su pomidorais ir svogūnais „Be jokio apvalkalo“.

 

 Lietuvos pramonininkų konfederacijos 22-ą kartą organizuojamų apdovanojimų nugalėtojus Vyriausybėje pasveikino ir Lietuvos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Nuoširdžiai džiaugiuosi šiais mums atitekusiais apdovanojimais. Šia proga noriu pasveikinti visą mūsų komandą, „Biovela Group“ darbuotojus. Tokie apdovanojimai visų pirma yra mūsų darbo, patirties, žinių įvertinimas. Kartu tai – įrodymas, kad mes puikiai gebame prisitaikyti prie besikeičiančių vartotojų poreikių ir nuotaikų“, – pasakoja „Biovela Group“ generalinis direktorius Audrius Kantauskas.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamame konkurse geriausių produktų paraiškas kasmet vertina specialiai suburta komisija, kurią sudaro Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Kauno ir Vilniaus kolegijų, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.

A. Kantauskas pastebi, kad apdovanotus gaminius puikiai vertina ne tik įvairios komisijos, bet ir pirkėjai.

„Suprantama, jog versle daug kas galiausiai susiveda į pardavimų apimtis, o jos mums rodo, kad pirkėjai jau pamėgo mūsų produktus, šiemet apdovanotus Lietuvos metų gaminio“ medaliais,“ – teigia jis.

Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimo gali siekti visos Lietuvoje registruotos įmonės. Konkursui galima teikti tik Lietuvoje pagamintus ir rinkoje ne mažiau kaip pusę metų esančius gaminius.

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui. Daugiau apie naudojamus slapukus - privatumo politikoje