Biovela Utenos mėsa

Įgyvendinti projektai

 

III ETAPAS

BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB projektas „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo plėtra“

BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB vykdo projektą „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo plėtra“ projekto Nr. 04.2.1-LVPA-K-836-05-0008.

Projekto tikslas: sumažinti energijos vartojimo intensyvumą pramonės įmonėse, didinant atsinaujinančių energijos išteklių gamybą ir vartojimą.

Projekto metu ant gamybinių pastatų stogų įrengtos 1300 kW ir 450 kW saulės elektrinės, o energetinėse patalpose bus įrengtas1195 kW šilumos siurblys bei 79 kW šilumokaičiai. Visų jų pagaminta energija naudojama įmonės gamybiniams poreikiams užtikrinti. Įvertinę ir susumavę ankstesnius jau įgyvendintus atsinaujinančių energijos šaltinių projektus, ant gamybinių pastatų turime rekordinę 3,45 MW galios saulės elektrinę.

Įvertindami globalias klimato kaitos problemas, palaipsniui didiname gamtosauginių iniciatyvų skaičių. Tai yra tiek energetinis sprendimas, darantis teigiamą poveikį įmonės energetinių sąnaudų mažėjimui, tiek ir strateginis sprendimas, prisidedantis prie efektyvaus žaliavų ir energijos vartojimo, pramonės modernizavimo ir plėtojimo, žaliosios energijos integracijos.

II ETAPAS

BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB projektas „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo plėtra bendrovėje UTENOS MĖSA, UAB“

BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB vykdo projektą „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo plėtra bendrovėje UTENOS MĖSA, UAB“ projekto Nr. 04.2.1-LVPA-K-836-03-0012.

Projekto tikslas – įrengti 800 kW galios saulės elektrinę. Jos pagaminta elektros energija bus naudojama įmonės gamybiniams poreikiams užtikrinti. Saulės elektrinė sumontuota 2019 m. vasarą.

Projekto įgyvendinimui skirtas 292 680 Eur finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

I ETAPAS

BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB projektas „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo plėtra bendrovėje UTENOS MĖSA, UAB“

BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB vykdo projektą „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas bendrovėje UTENOS MĖSA, UAB“ projekto Nr.04.2.1-LVPA-K-836-01-0031.

Projekto tikslas – įrengti 900 kW galios saulės elektrinę. Jos pagaminta elektros energija bus naudojama įmonės gamybiniams poreikiams užtikrinti. Saulės elektrinė sumontuota 2019 m. pavasarį.

Projekto įgyvendinimui skirtas 364 769 Eur finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

 

 

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui. Daugiau apie naudojamus slapukus - privatumo politikoje