Biovela Utenos mėsa

Naujienos

Biovela STIX

Birželio 03 d., 2022 m.

 

Be užkandžių vasaros nuotykių neįsivaizduojanti „Biovela“ pristato Ukrainoje filmuotą reklamą: meškutės vietą užėmė naujas personažas

Praėjusiais metais eterio pažiba tapęs „Biovela Stix“ vaizdo klipas, kuriame vienu iš herojų buvo žiūrovų simpatijas susižėrusi meškutė, jau turi konkurentą. Nuo gegužės TV ekranuose sutinkama to paties prekių ženklo naujausia reklama, kurios epicentre – kilnusis erelis, žadą atimantys Ukrainos gamtos vaizdai ir dėmesys produkcijai – „Biovela Stix“ Salamini vytintoms dešrelėms.

Ne tik naujas personažas, bet ir atsinaujinusi skonių gama

Kaip ir ankstesnių metų reklama, šiųmetinis vaizdo klipas taip pat buvo filmuojamas Ukrainoje. Įspūdingos gamtos vaizdai užfiksuoti dar gerokai iki karinių įvykių, kurie dabartiniame kontekste itin simboliškai primena šios šalies didybę ir grožį. Specialiųjų efektų kupinoje reklamoje pasakojama nauja magiško realizmo istorija, kurioje pagrindinis personažas pasineria į nuotykius sraunioje Ukrainos upėje. Išalkęs turistas netrunka atkreipti didingo erelio dėmesį, tik kaip ir ankstesnių metų pažibos – meškutės – atveju, ereliui įdomesnis keliautojo užkandis – „Biovela Stix“ vytintos dešrelės.

Reklamai dirigavęs ir kūrybinį siužetą puikiai suvaldęs Danijos režisierius Klausas Spendseris nuotykių motyvą pasirenka neatsitiktinai – šiltuoju vasaros metu netikėtos istorijos nutinka ne tik pagal scenarijų, bet ir visiškai neplanuotai. O tokiu metu, žinoma, norisi užkąsti!

Pasak Povilo Vinžanovo, „Biovela Group” rinkodaros direktoriaus, naujoje reklamoje įamžinti kurioziški nuotykiai – tarsi pasiruošimas būsimam vasaros sezonui, kuris daugeliui neįsivaizduojamas be iškylų gamtoje, laiko prie jūros ar ežero, smagių žygių ir kitų džiaugsmingų akimirkų.

„Šiltasis metų laikas, ypatingai gyvenant Lietuvoje, skatina kuo daugiau laiko leisti ne tarp keturių sienų, o gryname ore, tačiau alkis su lig vasara niekur nedingsta. Auditorijai norime priminti, jog užkandžių svarba mūsų organizmui yra itin didelė, tad po ranka, kuprinėje, rankinėje ar automobilyje turėti kokybišką kąsnelį – tiesiog būtina. „Biovela Stix“ užkandžiai – tai kompaktiškai supakuotas, patogus transportuoti, sotus ir maistingas užkandis, tinkantis įvairiomis progomis“, – teigia P. Vinžanovas.

„Biovela Group“ atstovas šmaikštauja, jog erelio vien su vytintomis dešrelėmis prisišaukti greičiausiai nepavyks, tačiau užkandis lengvai patrauktų drauge iškylaujančių ar šalia esančių bičiulių dėmesį. Šiemet jau esamų skonių gamą papildė riboto leidimo „Biovela Stix“ vytintos dešrelės su trumais ir karštai rūkytos lazdelės su šonine.

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui. Daugiau apie naudojamus slapukus - privatumo politikoje