Biovela Utenos mėsa

Naujienos

Lietuvos krepšinis pergalių sieks kartu su „Biovela“

Birželio 16 d., 2022 m.

 

 
 
 

„Biovela“ tai lietuviška, stabiliai auganti ir socialiai atsakinga įmonė. Nuo šiandien parašais patvirtinta, kad tampame generaliniu Lietuvos krepšinio federacijos rėmėju!

„Labai džiaugiuosi, kad į mūsų partnerių gretas įsilieja toks rėmėjas. Dar daugiau, džiaugiuosi, kad sutarėme dėl ilgalaikio bendradarbiavimo. Pasirašyta ilgalaikė trejų metų sutartis, todėl tvirtai tikiu, kad „Biovela“ nuo šiol bus neatsiejama nuo Lietuvos krepšinio pergalių.“, – pažymėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas.

„Biovela Group“ generalinis direktorius Audrius Kantauskas, dėdamas parašą po sutartimi džiaugėsi, kad įmonė turi galimybę prisidėti prie populiariausios sporto šakos Lietuvoje. „Smagu, kad galime kartu puoselėti krepšinio tradicijas bei prisidėti ne tik prie vyrų, bet ir moterų ir jaunimo rinktinių bei Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“, - kalbėjo jis.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai vieningai akcentavo tinkamų treniruočių sąlygų svarbą siekiant pergalių, o vienas būsimos rinktinės lyderių Marius Grigonis šmaikštavo ir apie rėmėjo logotipo grožį bei tinkamumą.

„Labai puikiai parodomas mūsų greitis, šoklumas. Varžovams bus papildomai pasiųsta atitinkama žinutė,“ – apie ant Lietuvos rinktinės marškinėlių būsiantį „Biovela“ logotipą kalbėjo M. Grigonis.

 

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui. Daugiau apie naudojamus slapukus - privatumo politikoje